Ficheiro:Pictograms-nps-airport.svg
Aparencia
Tamaño desta vista previa en PNG do ficheiro en formato SVG: 120 × 120 píxeles. Outras resolucións: 240 × 240 píxeles | 480 × 480 píxeles | 768 × 768 píxeles | 1.024 × 1.024 píxeles | 2.048 × 2.048 píxeles.
Ficheiro orixinal (ficheiro SVG; resolución de 120 × 120 píxeles; tamaño do ficheiro: 1 kB)
Historial do ficheiro
Prema nunha data/hora para ver o ficheiro tal e como estaba nese momento.
Data/Hora | Miniatura | Dimensións | Usuario | Comentario | |
---|---|---|---|---|---|
actual | 6 de xaneiro de 2010 ás 01:45 | 120 × 120 (1 kB) | ZyMOS-Bot | {{Information |Description = pictograms used by the United States National Park Service. A package containing all NPS symbols is available at the [http://openiconlibrary.sourceforge.net/ Open Icon Library] |Source =http://www.nps.gov/hfc/car |
Uso do ficheiro
Uso global do ficheiro
Os seguintes wikis empregan esta imaxe:
- Uso en de.wikipedia.org
- Uso en en.wikipedia.org
- Paducah, Kentucky
- O'Hare International Airport
- Red Line (CTA)
- Orange Line (CTA)
- CentrePort/DFW Airport station
- Blue Line (CTA)
- Brown Line (CTA)
- Green Line (CTA)
- Purple Line (CTA)
- List of Chicago "L" stations
- Logan Square, Chicago
- Forest Glen, Chicago
- Newark Liberty International Airport Station
- Jamaica station
- Terminal 1–Lindbergh station
- Terminal 2–Humphrey station
- User:JeremyA/sandbox
- Sendai Station (Miyagi)
- Union Pacific North Line
- Union Pacific West Line
- Union Pacific Northwest Line
- North Central Service
- Milwaukee District North Line
- Milwaukee District West Line
- Heritage Corridor
- SouthWest Service
- Rock Island District
- T. F. Green Airport station
- Burbank Airport–South station
- Pink Line (CTA)
- Quincy station (CTA)
- Washington/Wells station
- Airport station (MARTA)
- 18th station
- Clark/Lake station
- Adams/Wabash station
- Madison/Wabash station
- Randolph/Wabash station
- State/Lake station
- Harold Washington Library–State/Van Buren station
- LaSalle/Van Buren station
- Halsted station (CTA Orange Line)
- Ashland station (CTA Orange Line)
- 35th/Archer station
- Western station (CTA Orange Line)
- Kedzie station (CTA Orange Line)
- Pulaski station (CTA Orange Line)
- Midway station (CTA)
- Rosemont station (CTA)
Ollar o uso global deste ficheiro.